شما آن را تصور کنید، ما آن را میسازیم…
چه در محل کار باشید و چه در منزل ، هنگامی که یک فرد را برای یک قرار کاری به آنجا دعوت می کنید ، دکوراسیون آنجا معرف خلق و خوی شماست . “بیزینس من” های حرفه ای به رنگ ها و طرح ها دقت بسیاری می کنند و از تحلیل و بررسی آن ها ، میتوانند روی ذهن شما هنگام معامله اثر گذارند . برای مثال این نتیجه گیری را میکنند که شما یک فرد احساسی هستید یا قاطع . هیجانی هستید یا آرام ، و این موارد را در طرز حرف زدن و قانع کردن شما در نظر میگیرند تا به بهترین شکل ، نتیجه معامله را به نفع خود به پایان برسانند .
معجزه ای به نام طراحی دکوراسیون، افزایش بهره وری پرسنل و بازدهی کار آنها با تغییر دکوراسیون داخلی…
آیا از نقش طراحی دکوراسیون بر افزایش بهره وری پرسنل و بازدهی کار آنها اطلاع دارید؟ آیا تا به حال به ارتباط دکوراسیون محیط کار با عملکرد و کارایی کارمندان فکر کرده اید؟ طراحی دکوراسیون که به طور کلی شامل روشنایی، استفاده از رنگ آمیزی مناسب، بکار گیری صندلی و میز مناسب و غیره می شود روی بهره وری پرسنل و بازدهی کار آنها تاثیر خواهد گذاشت به طوری که شاید از میزان این تاثیرگذاری تعجب کنید. مطالعات نشان داده است که استفاده از فضای سبز و گیاهان در محل کار می تواند منجر به افزایش 15 درصدی بهره وری پرسنل شود. بین محیط کار و بهره وری پرسنل رابطه قوی وجود دارد و ما در این پست قصد داریم راجع به این موضوع بحث کنیم.
گروه معماروان با بهره گیری از مهندسان متخصص در زمینه طراحی فضاهای اداری، با تمام توان متعهد است، تا هر آنچه شما در تصور دارید را با انطباق بر استانداردهای بین المللی و رعایت قوانین ملی ساختمان طراحی و اجراء نماید.
درصورت تمایل میتوانید برای اخذ مشاوره رایگان در رابطه با طراحی فضای اداری، با کارشناسان ما تماس بگیرید…
ما عاشق طراحی هستیم…